Авіакомпанія Ernest відкриває представництво в Києві

Влітку авіакомпанія Ernest відсвяткує відкриття свого представництва в Києві, в центрі міста. В новому офісі працюватиме спеціальна довідкова служба та каса для продажу квитків. Ну, і звичайно ж буде презентована професійна команда котра спеціалізується на продажах в Україні.

 

Консолідуючи свою присутність в Україні, авіакомпанія Ernest Airlines є не лише єдиним перевізником, який обслуговує 13 напрямків з України в Італію, але також здійснюють інвестиції в Україну. Авіакомпанія Ernest вже інвестувала в український ринок понад  30 мільйонів євро за останні два роки, а в найближчі два роки інвестує понад 100 мільйонів євро.

 

У 2019 авіакомпанія Ernest Airlines, прямо і опосередковано, забезпечує роботою багатьох українців, як в Україні, так і в Італії. У 2020 році планується також розмістити 2 літаки в Києві. Це дасть ще більше можливостей для роботи ще більшій кількості людей в Україні.

 

Ernest Airlines має спеціальний колл-центр в Італії з українськими співробітниками, які живуть в Італії і розмовляють українською мовою. Цьогоріч Ernest відкриє також колл-центр в Україні, щоб залучити більше українських операторів, які зможуть допомогти ефективніше всім своїм пасажирам. Ernest також винаймає дедалі більше членів екіпажу, які розмовляють українською мовою, щоб мати на всіх своїх рейсах таких фахівців.

 

Погодьтеся, що стюардеса, яка може допомогти пасажирам спілкуючись їх рідною мовою – це значно приємніше і продуктивніше. У 2018 понад 200 000 українських пасажирів віддали перевагу саме Ернесту, а в 2019 році кількість пасажирів з Італії в Україну і назад перевищить 500 000 пасажирів.

 

Деякі цікаві факти:

 

Авіакомпанія Ernest почала виконувати рейси в Україну в жовтні 2017 року, відкривши новий прямий маршрут зі Львова до Мілана Бергамо. У грудні 2017 року Ернест додав 4 нових напрямки, які в той час не обслуговувалися іншими авіакомпаніями: зі Львову до Венеції і Неаполя, з Києва Жуляни в Неаполь і Мілан Бергамо.

У 2017 році частка досягла 3% пасажирського ринку, що перевозиться з України і в Україну. У 2018 році авіакомпанія Ernest додала нові напрямки з Риму Фьюмічіно і з Мілана Мальпенса, до Києва та Львова, а також з Болоньї до Києва, і лише за 1 рік роботи досягла 26% частки ринку для пасажирів, що перевозяться з України і в Україну.

Цьогоріч Ернест відкрив 4 нових напрямки, запустивши в березні і квітні рейси з Харкова і Одеси плануючи досягти 30% частки ринку в українських авіаперевезеннях. Нові напрямки будуть оголошені найближчим часом!

 

Фактичні напрямки:

 

Сьогодні авіакомпанія Ernest Airlines пропонує прямі рейси за дуже доступними цінами між Україною та Італією за наступними 13 маршрутами:

З Києва до Рима, Мілана Бергамо, Мілана Мальпенса, Неаполя, Болон‘ї та Генуї. А також зі Львова до Рима, Мілана, Бергамо, Неаполя і Венеції;

з Харкова до Рима і Мілана Мальпенса;

з Одеси в Рим.

 

Ernest Airlines - перша італійська бюджетна авіакомпанія зі штаб-квартирою в Мілані, Італія. Як молода і європейська авіакомпанія, вона почала свою діяльність в 2017 році зі своїм сучасним парком літаків Airbus A319 і A320, пропонуючи прямі рейси з Італії до Албанії, Італії до України, а в 2018 році також відкрила ринки Румунії та Іспанії.

Заснована в 2015 році групою шведських та італійських інвесторів, історія Ernest Airlines - це історія стартапа: ентузіазм, креативність, увага до деталей, багаторічний досвід і досвід в цій галузі втілені в життя. У 2019 Ернест виконуватиме 33 міжнародних маршрути з 12 аеропортів Італії.

 

19.06.2019

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
 

Какой из крупных туроператоров был самым надежным летом-2019?

Join UP! - 9.4%
Anex Tour - 9.8%
TPG - 6.7%
TEZ Tour - 34.9%
Coral Travel - 24.8%
Pegas Touristik - 5.8%
TUI - 8.6%

Всего голосов:: 479